27 лютого 2021 року
11:54:42

Усі новини Головна Де замовити? Акценти Гроші Новини Події Технології

Тернопільська агенція пропонує для бізнесу унікальні Insta-мітки (відео)

14.02.2021 19:48
19

Маєте бізнес, але не вистачає клієнтів? Вам точно потрібна така-ось симпатична Insta-мітка.

Розмістити її можна будь-де: в офісі, кабінеті, на фасаді будинку, біля вхідних дверей, в залі очікування чи місці, де часто бувають ваші потенційні клієнти.

На невеликій вивісці з якісного кольорового пластику  –  спеціально згенерований QR-код, із посиланням на ваш профіль в Instagram.

Фахівці рекламної агенції «Маркетингові технології ПБС» можуть закодувати будь-який текст: від адреси вашого офісу, до прайсу, переліку послуг, меню, акційних пропозицій тощо.

  • «Потенційні клієнти за кілька хвилин зможуть не лише підпистись на ваш профіль в Insta, а й, приміром, зацікавитись товаром, який пропонуєте, – зазнаачє очільник агенції Михайло Тимошик. – Для вас ми можемо виготовити Insta-мітку чи Insta-візитівка, як її ще називають, будь-якого розміру, форми й кольору».

А ось цю файнюню створили для весільного бутіка «КРІСТЕЛ».

Подаруйте собі свято у гастропаб NATURA
“Майдан” дарує незабутні враження
Архів новин
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
Доєднуйся до доброї справи!
ДО УВАГИ ЧИТАЧІВ TO.TE.UA!
Усі права на інформаційні матеріали, розміщені на сайті «ТО ТЕРНОПІЛЬЩИНА»/ to.te.ua, захищені українським законодавством про авторське право та інші суміжні права.

При використанні, передруку інформаційних та фото-,відеоматеріалів сайту, гіперпосилання на to.te.ua має міститися в першому абзаці тексту.

УВАГА! Точка зору редакції може не збігатися з точкою зору автора блогу чи публікації, а всі опубліковані матеріали не претендують на об’єктивність та всебічність висвітлення теми, про яку йдеться.

Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної авторами блогу чи публікації інформації, а також може не поділяти погляди та думки авторів, висловлені у матеріалах, і читачів сайту, висловлені ними в коментарях до статей. Ресурс виконує винятково роль носія.

Матеріали з поміткою (R) публікуються на правах реклами.

Для надсилання інформації пишіть:toternopil2020@gmail.com