25 лютого 2021 року
08:10:48

Усі новини Головна Економіка Тернопільщина Бучачина Особистості Бізнес Аграрії Новини Події

Ферми на Тернопільщині встановили «молочний» рекорд – 1 мільйон літрів молока на тиждень

29.01.2021 15:09
203
Компанія ТзОВ «Бучачагрохлібпром» встановила рекорд молочної продуктивності.

Так, показники надою молока екстракласу, отримані із трьох ферм у селах Осівці, Соколів, Пилява, подолали позначку в 1 мільйон літрів на тиждень, пишуть на сайті http://soroka.ternopil.ua/

Із таким досягненням колектив «Бучачагрохлібпрому» привітав голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко.

– Агрокомпанія Петра Гадза «Бучачагрохлібпром» встановила рекорд – показники надою молока екстракласу подолали позначку в 1 мільйон літрів на тиждень. Підприємства Петра Івановича – це впевненість у майбутньому нашої держави. Я переконуюся у цьому щоразу, коли маю нагоду відвідати Бучаччину, адже результати від сплати податків неможливо не помітити. Вітаю Петра Гадза та весь колектив «Бучачагрохлібпрому» із встановленим рекордом. Бажаю успіху у реалізації амбітних планів! Впевнений, попереду – ще більше здобутків! Тернопільська обласна рада готова до співпраці з підприємствами, які ведуть прозорий бізнес, сплачують податки, створюють нові робочі місця та відчувають відповідальність перед суспільством! зазначив Михайло Головко.

Подаруйте собі свято у гастропаб NATURA
“Майдан” дарує незабутні враження
Архів новин
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
Доєднуйся до доброї справи!
ДО УВАГИ ЧИТАЧІВ TO.TE.UA!
Усі права на інформаційні матеріали, розміщені на сайті «ТО ТЕРНОПІЛЬЩИНА»/ to.te.ua, захищені українським законодавством про авторське право та інші суміжні права.

При використанні, передруку інформаційних та фото-,відеоматеріалів сайту, гіперпосилання на to.te.ua має міститися в першому абзаці тексту.

УВАГА! Точка зору редакції може не збігатися з точкою зору автора блогу чи публікації, а всі опубліковані матеріали не претендують на об’єктивність та всебічність висвітлення теми, про яку йдеться.

Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної авторами блогу чи публікації інформації, а також може не поділяти погляди та думки авторів, висловлені у матеріалах, і читачів сайту, висловлені ними в коментарях до статей. Ресурс виконує винятково роль носія.

Матеріали з поміткою (R) публікуються на правах реклами.

Для надсилання інформації пишіть:toternopil2020@gmail.com