29 червня 2022 року
12:29:05

Усі новини Головна Економіка Тернопільщина Україна Особистості Гроші Бізнес Новини Події

Чому Дмитро Фірташ з села Синьків відключає газ Ігорю Коломойському?

24.01.2021 16:31
401

АТ «Дніпропетровськгаз», що належить Дмитру Фірташу, обмежила розподіл газу виробнику азотних добрив АТ «Дніпроазот» Ігора Коломойського. Це сталось через накопичення боргів за розподіл газу, повідомляється у пресрелізі АТ «Дніпропетровськгаз», розміщеному на interfax.com.ua.

D.F.photo.tif
Дмитро Фірташ

Коломойський Ігор Валерійович: досьє і компромат від А до Я ᐉ Народна Правда
Ігор Коломойський

Довідка: Дмитро Фірташ народивсяв селі Богданівка (нині Синьків) Заліщицького району, Тернопільської області. Мати працювала бухгалтером на цукровому заводі, батько — водієм. У вільний від основної роботи час сім’я працювала на землі. Дмитро до сімнадцяти років разом з матір’ю вирощував на продаж помідори. Пізніше започаткував і реалізував низьку проєктів допомоги малій батьківщині. В результаті до кожної домівки підведено газопровід, відбудовано церкву, відремонтовано автошляхи, реконструйовано амбулаторію сімейного лікаря, діє сучасна школа з комп’ютерними класами, біля неї зведено стадіон. Фірташ відкрив у Синькові найбільший тепличний комплекс у Західній Україні «DF Agro», який згодом визнали кращим аграрним підприємством України.

«Станом на січень 2021 року борг АТ «Дніпроазот» за розподіл газу перед АТ «Дніпропетровськгаз» перевищив 200 млн грн. Сума цієї заборгованості перевищує платежі за доставку газу всіх споживачів Дніпропетровської області і створює загрозу стабільності газопостачання регіону», — повідомляється у пресрелізі.

У зв’язку з хронічним порушенням «Дніпроазотом» договірних відносин, «Дніпропетровськгаз» почав процедуру обмеження (припинення) розподілу газу. Підприємство було повідомлено, що 18 січня 2021 року розпочнеться перший етап обмеження газопостачання, пишуть на сайті https://agroter.com.ua/

Також у пресрелізі повідомляється, що для ухилення від оплати за розподіл газу «Дніпроазот» активно використовував юридичні механізми. Разом з тим в області були проведені акції з закликом до населення не оплачувати рахунки за газ і його доставку.

Для довідки: АТ «Дніпроазот» — підприємство хімічної галузі України, значний виробник аміаку і азотних добрив, «ДніпроАзот» спеціалізується на виробництві аміаку, карбаміду, каустичної соди, хлору, соляної кислоти і входить в п’ятірку найбільших хімічних підприємств країни.

РА «Маркетингові технології ПБС» – увесь спектр маркетингових послуг: від ідеї – до реалізації!
Архів новин
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930