25 лютого 2021 року
07:32:08

Усі новини Головна Світ Україна Новини Події

Інформаційний посібник для громадян України створили у Польщі

30.01.2021 18:09
50

Безкоштовна двомовна публікація має допомогти українцям пристосуватися до нової реальності. Посібник створений для людей, які вперше приїжджають до Польщі.

У місті Жори підготував інформаційний буклет для громадян України, які нещодавно приїхали до Польщі, пишуть на сайті https://inpoland.net.pl/

Автобусы в Жоры: цены и расписание, купить билет на автобус в Жоры, Польша | INFOBUS

Брошура містить інформацію про Жори, на карті позначені: Штаб поліції, Служба швидкої допомоги, Бюро праці, бібліотека, магістрат та багато іншого. Крім того, є багато практичної інформації та порад, які допоможуть громадянам України врегулювати багато адміністративних питань, пов’язаних з отриманням документів, освітою, влаштуванням на роботу, соціальними виплатами чи використанням безкоштовної юридичної допомоги. Наприкінці є також список найважливіших номерів телефонів та адрес закладів у Жорах.

У Польщі створили інформаційний посібник для громадян України

Над створенням посібника працювала команда, що складалася з представників мерії, муніципального центру соціального захисту, ради муніципальних будівель, повітової служби праці та зона підприємництва міста Жори. Видавець — Фонд Teano.

Двомовний путівник доступний у пункті консультацій за адресою вул. Дворцьова 8, у мерії міста Жори на Ринка 9, муніципальних установах, а також у компаніях, які наймають іноземців. Також розміщується в електронному форматі на веб-сайтах порталу «Жорі — мій другий дім» та на веб-сайтах партнерів проекту. Можна завантажити, натиснувши посилання: Pobierz Informator dla cudzoziemców w wersji do druku.

Подаруйте собі свято у гастропаб NATURA
“Майдан” дарує незабутні враження
Архів новин
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
Доєднуйся до доброї справи!
ДО УВАГИ ЧИТАЧІВ TO.TE.UA!
Усі права на інформаційні матеріали, розміщені на сайті «ТО ТЕРНОПІЛЬЩИНА»/ to.te.ua, захищені українським законодавством про авторське право та інші суміжні права.

При використанні, передруку інформаційних та фото-,відеоматеріалів сайту, гіперпосилання на to.te.ua має міститися в першому абзаці тексту.

УВАГА! Точка зору редакції може не збігатися з точкою зору автора блогу чи публікації, а всі опубліковані матеріали не претендують на об’єктивність та всебічність висвітлення теми, про яку йдеться.

Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної авторами блогу чи публікації інформації, а також може не поділяти погляди та думки авторів, висловлені у матеріалах, і читачів сайту, висловлені ними в коментарях до статей. Ресурс виконує винятково роль носія.

Матеріали з поміткою (R) публікуються на правах реклами.

Для надсилання інформації пишіть:toternopil2020@gmail.com