25 травня 2022 року
13:59:26

Тернопільщина Акценти Гроші

Для чого потрібен сервіс “Пенсійний калькулятор”?

11.09.2020 15:23
65
Щоби вже сьогодні орієнтуватись у розмірі майбутньої власної пенсії, зручно скористатись новим електронним сервісом – “Пенсійним калькулятором”.
Про он-лайн сервіс “Електронний пенсійний калькулятор” розказали у Вінниці під час прес конференції “Електронні послуги Пенсійного фонду України” за підтримки Проєкту USAID “Трансформація фінансового сектору”. Такі послуги Пенсійного фонду України економлять час людей та у комплексі з сервісом “Електронна трудова книжка” робитимуть можливим автоматичне нарахування пенсії.
Прес-конференція відбулася 8 вересня за участтю заступниці правління Пенсійного фонду України Ковпашки Ірини Василівни та начальниці головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області Корчаки Олени Сергіївни.

Такий он-лайн калькулятор доступний в особистих кабінетах на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України.

✔️ Пенсію розраховують за віком згідно із статтями 26, 27, 28, 29 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”. Дані для обчислення страхового стажу та заробітної плати містяться в електронних реєстрах Пенсійного фонду України.

✔️ Користувачам додатково надана можливість ручного введення періодів трудової діяльності та інших періодів, що враховуються до стажу роботи для призначення пенсії.

✔️ У результаті розрахунків можна переглянути якою може бути розмір пенсії та побачити протокол, який містить інформацію про всі складові такого розрахунку (помісячний розрахунок заробітної плати та страхового стажу, індивідуальні коефіцієнти тощо).

✔️ Сервіс дозволяє оцінити прогнозний розмір пенсії в умовах і цінах на момент проведення розрахунку.

✔️ Результати попереднього розрахунку розміру пенсії зберігаються та доступні для перегляду в будь-який час в особистому кабінеті користувача.

✔️ Пенсійний калькулятор має зручну екранну форму для роботи з інформацією та простий у користуванні.

ℹ️ Доступ до вказаного сервісу на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України здійснюється з використанням кваліфікованого електронного підпису (раніше – ЕЦП).

РА «Маркетингові технології ПБС» – увесь спектр маркетингових послуг: від ідеї – до реалізації!
Архів новин
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031