02 липня 2022 року
17:18:46

Головна Політика Новини

«Не словами, а ділами»: Команда Івана Чайківського підбила підсумки річної діяльності

14.12.2021 20:23
12

Минув рік з моменту, як команда Івана Чайківського «За майбутнє» розпочала свою депутатську роботу  на Тернопільщині. З цієї нагоди у День місцевого самоврядування представники команди зустрілись, щоб підбити підсумки роботи та обговорити плани на майбутнє. 

  • «Весь рік наша команда задавала тон, ми старалися створювати нові правила: як можна заходити в нову політику не популістичними гаслами, а реальними справами», — зазначає Іван Чайківський, народний депутат України. 

Чимало проєктів команда реалізувала завдяки співпраці з громадами.

  • «Хочу відмітити Великоберезовицьку, Купчинецьку та Козівську громади, де нам вдалося найбільше реалізувати заходів: це в сфері медицини, фізичної культури, спорту, освіти і, звичайно, багато проєктів в сфері ремонту і будівництва доріг, де ми дійшли до найвіддаленіших сіл нашої області», — розповідає Володимир Болєщук, перший заступник голови Тернопільської обласної ради.

Одне з пріоритетних завдань команди — відновлення доріг у різних куточках Тернопільщини. І завдяки спільним зусиллям та співпраці з владою на місцях, цьогоріч вдалося відремонтувати майже 20 кілометрів доріг, більшість з яких у віддалених селах.

  • «Найбільше запам’яталось те, що представники нашої команди добралися до тих сіл, зробили дороги там, де по 30-40 років не було доріг. Запам’яталось те, що мешканці тепер зможуть їздити по комфортних дорогах, до тих людей можуть приїхати швидкі допомоги, маршрутки і вони отримують елементарні, базові соціальні речі, які необхідні в 21 столітті», — наголошує Святослав Лебонтов, депутат Тернопільської обласної ради.

Протягом року 219 депутатів рад різних рівнів відстоювали інтереси своїх виборців, особливу увагу приділяли господарським питанням.

  • «Ремонт доріг і всі ці речі, які ми робимо, — це внутрішня державна чи комунальна інвестиція в розвиток громади, розвиток території нашої Тернопільської області, створення доданої вартості, робочих місць, над якими повинні всі ми працювати», — констатує Олег Боберський, уповноважений представник фракції «За майбутнє» у Тернопільській обласній раді.

  • «Упродовж року на сесіях ми приймали досить важливі рішення, які стосувалися передачі майна громадам, і вони повинні були бути досить виважені, чесні і прозорі», — говорить Уляна Хом’як, заступниця голови Тернопільської районної ради.
  • «Ми працюємо безпосередньо з тими питаннями, які турбують вже і зараз мешканців міста. Ми отримуємо велике задоволення, коли вирішуємо питання оперативно, часто люди дякують і це для нас основний стимул працювати далі», — ділиться Андрій Цибульський, депутат Тернопільської міської ради.

Депутати та керівники на місцях дбають, щоб у громадах був порядок.

  • «Вдалося майже в кожному селі реалізувати якийсь мініпроєкт, десь більший: в освіті, медицині, культурі, десь відремонтували дороги, тому зроблено багато. Планів на наступний рік ще більше, тому, думаю, спільними зусиллями вдасться нам все це реалізувати», — зауважує Андрій Галайко, Великоберезовицький селищний голова.

З нагоди Дня місцевого самоврядування кращих представників команди нагородили подяками та грамотами.

 

РА «Маркетингові технології ПБС» – увесь спектр маркетингових послуг: від ідеї – до реалізації!
Архів новин
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031