25 травня 2022 року
12:50:11

Усі новини Головна Політика Новини Освіта та наука

Замінили підлогу та двері: у Козові оновили спортзал

08.11.2021 19:42
20

Знищена підлога, на якій некомфортно та небезпечно займатись спортом — проблема, яка багато років турбувала учнів та вчителів Козівської школи №2.

Сьогодні у цьому спортзалі старе, зношене покриття замінили на нове, яке служитиме дітям ще багато років. Також оновили двері та стіни.

  • Вперше, як мене сюди запросив Сергій Добалюк (голова громади) і ми об’їжджали шкільні заклади та прийшли сюди, в цей спортивний зал, то тут було щось жахливе. Підлога перелатана, тому дітям тут займатися, любити спорт, розвиватися було просто неможливо, — розповідає Іван Чайківський, народний депутат України.

За ініціативи Івана Чайківського, на ремонт цього об’єкту виділи кошти з соцеконому, долучилась до співфінансування і громада.

  • Було звернення директора школи, також я чув відгуки від дітей, що потрібно оновити зал. Сьогодні в нас оновлена підлога, стіни і при таких хороших умовах тут діти здобудуть багато перемог, — говорить Сергій Добалюк, голова Козівської громади.

Приміщення спортзалу збудували у 60-х роках минулого століття, з того часу його капітально не оновлювали.

  • Дуже незручно було займатися, адже підлога була в аварійному стані, ми частково міняли деякі елементи, але це нічого не давало, тому що одну дошку поміняли, на наступний тиждень потрібно було змінювати наступний елемент, дошку чи брус, — Микола Максимів, директор Козівського закладу освіти №2.

Через аварійний стан спортивного залу, учні в ньому займатись не могли.

  • Наш спортивний зал був понад п’ять років в поганому стані і ми не могли нормально займатися на фізкультурі, адже не мали можливості. Переважно проводили заняття на дворі, а тепер ремонт цього залу дозволяє займатися щодня тут, досягати нових перемог, Назар Мацишин, учень Козівського закладу освіти №2.

Тепер учні можуть безпечно займатись спортом та покращити рівень фізичної культури у цій школі.

РА «Маркетингові технології ПБС» – увесь спектр маркетингових послуг: від ідеї – до реалізації!
Архів новин
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031