24 травня 2022 року
02:11:46

Усі новини Головна Суспільство Тернопільщина Співпраця Новини Події

Відзначити проєкти найкращий і “невдача року” готові у шести областях Західної України

07.10.2020 15:00
78

Центр розвитку громадської активності запрошує до участі у конкурсі з відзначення кращих громадських активістів та їх проєктів “Золотий фліпчарт”.

https://flip.activitycenter.org.ua/

Організатори впевненні – невдалих проєктів не буває, тому підготували відзнаки для ідей, які втілені, які залишились ідеями і які, по при старання активістів, не вдалось реалізувати. Все це такі шлях до успіху, тому, що дарує безцінний досвід. Вибирайте номінацію та подавайте свої проєкти:

Проєкт року – у цій номінації ми прагнемо обрати проєкт, який найбільше вплинув на розвиток громади. Ми вітаємо творчий підхід, командну роботу та налагодження співпраці. Також нам важлива ваше обґрунтування, чому саме цей проект має перемогти серед сотні інших номінантів?

Реалізація проекту мала відбуватись протягом 2020-го року (можливо протягом 2019-2020), але завершитись до 30 вересня 2020-го року.

Активіст року – у громадах чимало активних людей, які беруть на себе відповідальність і ведуть інших. Ми разом оберемо Активіста, якому вдавалось зробити це якнайкраще! Особливу увагу при оцінювання ми будемо приділяти вашим зусиллям змінити громаду на краще в період з жовтня 2019-го по вересень 2020-го року, вмінню працювати з мешканцями громади, налагоджувати партнерство та бачити перспективу діяльності на наступні роки.

Активістка року – у громадах чимало активних людей, які беруть на себе відповідальність і ведуть інших. Ми разом оберемо Активістку, якій вдавалось зробити це якнайкраще! Особливу увагу при оцінювання ми будемо приділяти вашим зусиллям змінити громаду на краще в період з жовтня 2019-го по вересень 2020-го року, вмінню працювати з мешканцями громади, налагоджувати партнерство та бачити перспективу діяльності на наступні роки.

Ідея року, яку не вдалось реалізувати – ми розуміємо, що ідей для реалізації є чимало, проте, не всі вони перетворюються у реалізовані проекти з різних причин. Ми прагнемо, щоб чудові ідеї не лежали у шухляді, а були реалізовані у наступні роки, тому, завдяки конкурсу, привернемо до них максимальну увагу! Ми оцінимо ваше вміння детально описувати ідею, її важливість для громади та те, що ви вже зробили для її втілення і яким чином плануєте реалізувати у майбутньому.

Fuck up” (невдача року) – не помиляється лише той, хто нічого не робить. Ми віримо, що ви робите чимало для своєї громади, тому й випробувань лягає багато на ваші плечі. При підготовці і реалізації трапляється різні невдачі, проте, ви не опускаєте рук і рухаєтесь далі. Нам важливо дізнатись про ваш “Fuck up”, чому і за яких умов він трапився і найголовніше – як ви вийшли з цієї ситуації?

Громадська організація року – у цій номінації ми прагнемо відзначити громадську організацію, яка своєю щоденною роботою змінювала свою громаду на краще. Тут ми акцентуємо увагу на кількості реалізованих проектів та їхній якості, залучені мешканців і партнерів, важливості проблем, які ви вирішували.

Не помиляється лише той, хто нічого не робить.

Центр розвитку громадської активності

Проєкт направлений на підтримку активних громадян шести областей заходу України. Ми ставимо собі за мету підвищити роль мешканців та якість роботи активістів у громадах.

“Центр розвитку громадської активності ” — це можливість отримати консультації з правових, фінансових та фандрейзингових питань. Центр дає змогу як молодим активістам і тим хто давно у цій сфері швидко отримати необхідну інформацію, навчитись нового, заручитись підтримкою однодумців.

Проєкт охоплює шість областей України : Тернопільську, Івано-Франківську, Львівську, Рівненську, Хмельницьку та Чернівецьку. В рамках проєкту будуть проведені ряд форумів та тренінгів направлених на покращення використання інструментів участі у громадах та інших тем.

Проєкт реалізовує громадська організація “Освітньо-аналітичний центр розвитку громад”, за підтримки Європейського фонду за демократію (EED).

РА «Маркетингові технології ПБС» – увесь спектр маркетингових послуг: від ідеї – до реалізації!
Архів новин
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031