25 травня 2022 року
00:22:18

Усі новини Суспільство Блоги Бізнес Тернопіль

ТОП-13 дієвих порад для тих, хто має мрію, але йому постійно щось заважає її здійснити

13.01.2022 10:20
444
У Всесвітній день здійснення мрії РА  «Маркетингові технології ПБС» пропонує  ТОП-13 дієвих порад для тих, хто має мрію, але йому постійно щось заважає її здійснити:
✔️ Зробіть із мрії конкретну ціль, бо якщо мрія видається чимось недосяжним, то реальна мета – вабить своєю досяжністю та мотивує робити важливі кроки.
✔️ Звільніть місце …у голові, графіку, домівці, закрийте «хвости» та хештеги. Втілення мрії потребує простору й енергії.
✔️ Почніть зараз. Купіть те, що надихатиме вас і позначатиме ваше мрію. Приміром, диктофон на який надиктує свій bestseller, або …сукню, в яку влізете, скинувши зайві кілограми тощо. Організуйте своє робоче місце так, щоб воно мотивувало вас до реальних дій для досягнення бажаного.
✔️Додайте азарту. Зі собою можна домовитися, а ось з друзями чи близькими – не завжди. Заручіться їхньою підтримкою в досягненні мрії, а краще – побийтеся з ними об заклад щодо її втілення. Відріжте собі шляхи до відступу.
✔️ Зберіть команду, бо один в полі не воїн. Для втілення мрії вам обов’язково знадобляться таланти, досвід, кваліфікованість, зв’язки, мудрі поради інших.
✔️ Зосередьтеся на одній мрії, бо в процесі часто з’являються «побічні». А за двома зайцями поженешся – жодного не впіймаєш!
✔️Не бійтеся невдач і помилок. Якщо вони є – значить ви рухаєтеся до цілі, а не топчетеся на місці.
✔️Дозволяйте собі понити, пожаліти себе, але …всього кілька хвилин. Навчіться іронізувати над собою, ситуацією, власними сумнівами, лінню чи страхами. Завжди в негативі шукайте позитив і привід усміхнутися!
✔️ Пам’ятайте про реальність. Не забувайте жити, бо час летить. Вашої уваги потребують рідні й близькі. Помічайте світ довкола. Насолоджуйтеся шляхом до здійснення мрії, а не перетворюйтеся в загнану зашорену коняку, що жене до фінішу.
✔️ Частіше хваліть себе. Озирайтеся назад, оцінюйте зроблене, аналізуйте та фіксуйте результати, нагороджуйте себе за маленькі й великі перемоги та досягнення.
✔️ Дійте. Великі цілі досягаються маленькими щоденними кроками. Постійно рухайтеся. Не зупиняйтеся. Не бійтеся неможливого, бо все можливе. Вкладайтеся спати з думкою: «А що я нині зробив (-ла) для здійснення своєї мрії?»
✔️Плануйте і …самі здивуєтеся, як багато можна встигнути за день. Великі задачі діліть на менші. Візьміть собі за правило щодня робити три справи, які наблизять вас до цілі. Розпишіть кожен крок і він стане значно легшим.
✔️Замовте у нас щоденник. Планування з ним – суцільне задоволення, а досягнення мрії – цікава подорож з happy end.
☝Не відкладайте на потім. Уже зараз зробіть перший крок до здійснення мрій, зателефонувавши ☎️ 0673500658.
Нагадаємо, РА  «Маркетингові технології ПБС»  надає да повний цикл послуг: #від_ідеї_до_реалізації
Деталі на сайті👉 https://mt-pbs.te.ua/
Адреса👉м.Тернопіль, вул. Тролейбусна 12, А
РА «Маркетингові технології ПБС» – увесь спектр маркетингових послуг: від ідеї – до реалізації!
Архів новин
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031