25 травня 2022 року
13:21:02

Усі новини Головна Суспільство Новини Події Тернопіль

Тернополянка написала королеві Великобританії лист і отримала відповідь

06.10.2020 15:00
399

Тернополянка Олена Коваль відома громадська діячка. Своїм щоденним життям вона надихає тисячі родин намагатись бути щасливими поряд зі своїми дітьми, навіть якщо у родинах діти з особливими потребами.

У родини Олени старший синочок Володя має орфанне захворювання і щодня намагається з допомогою рідних стати ближчим до мрії – ходити.

Нещодавно здійснилась одна із мрій Олени Коваль – вона отримала відповідь на свій лист, який написала королеві Великобританії і надіється, що це змотивує тисячі людей віріти в свої мрії і здійснювати їх. Про свій вчинок жінка розказала на своїй сторінці у Фейсбуці.

Сьогодні на календарі 5 жовтня. І я дуже хочу, щоб цей день я запам’ятала назавжди! Три місяці тому я написала лист. Лист на який я б ніколи не наважилася ще шість років тому. Лист написавши який, я кинула виклик сама собі. Я Люблю Мріяти. І я дуже хочу, щоб батьки, які виховують дітей з інвалідністю теж не полишали мріяти! Лист, який я думаю надасть віри в себе також іншим батькам. Я написала Королеві Великобританії Єлизаветі ІІ. 

Я написала про випробування з якими зіштовхнулась моя сім’я.
І про те, як мені важливо та цінно отримати слова підтримки саме від її Величності.
Хтось може подумати, а що з того листа?
А для мене це не просто набір з сухих літер!
Це знак того, що навіть за тисячі кілометрів Ви можете отримати СЛОВА ПІДТРИМКИ! Навіть від самої Королеви Великобританії.
А також невеличкий буклетик з розповіддю про королівські атрибути. Дуже захоплююча та цікава інформація. Щиро вдячна Олі Кундис, яка вишила прекрасну стрічку з українською символікою і тепер вона зберігається десь у палаці серед інших сувенірів з усіх куточків світу. Пані Уляні дякую за переклад.
Мрійте, адже мрії збуваються!

P. S. Цей лист, коли вже був написаний, я не відправляла чотири тижні. Чотири тижні я вагалась, а чи відпишуть мені?
Як часто ми у своєму житті боїмося зробити перший крок на зустріч мріям?
Як часто нас відмовляють у цьому знецінюючи наші починання?
Якщо Ви прийняли рішення і знаєте, що Ви цього справді хочете – боріться за це! Хто б і що Вам не казав!
Емоції, які Ви отримаєте після досягнення – будуть наповнювати Вас теплом та радістю навіть у самі похмурі часи Вашого життя. Адже десь там є завжди вогник на який слід іти…”
Бажаємо, щоби мрії Оленчиної родини і далі збувались!

 

 

РА «Маркетингові технології ПБС» – увесь спектр маркетингових послуг: від ідеї – до реалізації!
Архів новин
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031