25 травня 2022 року
01:07:16

Усі новини Головна Суспільство Освіта та наука Хобі Особистості Новини Освіта та наука Події Тернопіль Духовність

Тернопільській художній школі ім. М. Бойчука сорок шість років

10.10.2020 15:24
211

Тернопільська художня школа імені Михайла Бойчука 10 жовтня святкує сорок шостий день народження. Заснована напередодні дня художника, який відзначається 11 жовтня, школа плекає юні таланти та береже таланти зрілі – за словами директора Сергія Музики плинності кадрів практично немає. Славетних викладачів школи діти мали можливість зобразити і це стало основою для спеціальної вистаки – жоден керівник не залишився без портрету, а це важливий фактор здорової творчої атмосфери школи, адже діти самі вибирали, хто буде на їх роботі.

Школа мотивує дітей не бути байдужими проблемам сучасності – активно триває марафон по створенню робіт для акції “Ні !!! всесвітній заразі”, метою якої – через малюнок донести думку – люди бережіть себе.

Нещодавно керівництво школи привітало дітей учасників і переможця конкурсу “Стоп, кульок!”: “Учні ТХШ імені Михайла БОЙЧУКА – Діана Антимис, Софія Максимів, Валерія Мостова,Вікторія Філь, Аріна Нечесана (викладач І.К.Деревяна) у червні 2020 року взяли участь у Всеукраїнському конкурсі плаката “Я – Україна” з темою “Стоп_кульок”, який проходив у місті Києві. У вересні представники Тернопільського об’єднаного військового комісаріату вручили нагороду переможцю конкурсу – Діані Антимис.”

У школі діє постійна виставка робіт випускників виконаних у різних стилях. Навчаються діти за обраним напрямом – малювати, працювати з тканиною, зі склом, засвоюють комп’ютерну графіку, створюють ляльки, сувеніри, займаються гончарством, створюють гобелени.

Останні успіхі учнів школи тішать увесь колектив – нещодавно Катерина Вербіцька за успіхи у навчанні та мистецькій діяльності стала степендіаткою міського голови м. Тернополя у номінації “Кращий учень закладу освіти”, а також отримала гран-прі у Х ювілейному мистецько-художньому пленері “Крізь роки, крізь століття, Тернополе, живи!”, присвяченому 480 річниці міста.

Друга талановита дівчинка Аастасія Кутна (викладач Микола Дмитрук) – увійшла до книги Всеукраїнського проєкту “Майбутнє Тернопільщини – талановиті діти”.

У Тернопільської художньої школи, що знаходиться на вул. Братів Бойчуків, 3А є дві філії – на вул. Медовій,6 і вул. Виговського,13. Щороку лише 50 дітей зможуть вступити у школу. Навчання триває 6 років. Діти отримують початкову мистецьку освіту, опановуючи п’ять дисциплін: рисунок, живопис, композиція, скульптура, історія мистецтв.

Роботи учнів, присвячених Дню козацької Покрови 14 жовтня демонструватимуться в Українському домі “Перемога”.

10 жовтня 1974 року Тернопільська міська рада прийняла рішення щодо створення у Тернополі художньої школи.

За словами директора школи Сергія Музики, за 46 років діяльності тут навчалося понад 1670 маленьких художників, і 70 відсотків із них тим чи іншим чином пов’язали своє життя з мистецтвом.

Під час карантину у школі налагодили он-лайн навчання, але надіються, що учні повернуться до стін школи здоровими і разом з вчителями продовжать навчання.

 

РА «Маркетингові технології ПБС» – увесь спектр маркетингових послуг: від ідеї – до реалізації!
Архів новин
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031