29 червня 2022 року
12:55:06

Усі новини Просвіта. Тернопіль Події Тернопіль

Тернопільські студенти говорили про просвітянство у житті кожного українця

01.12.2020 17:21
225

Нещодавно у Тернопільському технічному коледжі ТНТУ ім. І.Пулюя відбулась зустріч студентів-менеджерів з просвітянкою, журналісткою Оленою Мудрою. Олена розповіла про проєкти та напрямки “Тернопільської міської Просвіти” і заохотила молодь до участі в них.

“Насправді це важливо говорити з молоддю про те, як важливо зберігати традиції своїх родин, – розказала Олена Мудра, – розпитувати своїх бабусь, дідусів про минуле, створювати власне родинне дерево, щоби потім передати його своїм дітям. Вивчати історію свого роду – це є просвітянство у своїх родинах. Адже у Тернопільської міської Просвіти є різні напрямки – є напрям відновлення традицій, напрям спільної освітньої роботи зі сташими людьми – працює напрям гаджетознавство, адже вдома у родичів не вистачає терпіння навчити стареньких, а на заняттях вони залюбки опановують роботу і спілкування, оплату послуг в Інтернеті.”

Немає опису.
Зустріч студентів-менеджерів з просвітянкою, журналісткою Оленою Мудрою

Зацікавив студентів і такий напрям міської Просвіти, як “Happy animals Тернопіль” виховання цивілізованого відношення до братів наших менших, а також екологічний – важливість зрозуміти, що суспільство відповідальне за свої вторинні ресурси, про необхідність волонтерства і розмова про те, що гаджети можуть стати інструментами в руках кожного, а заклад отримає свій медійний ресурс.

Немає опису.

Під час зустрічі студенти вирішили підтримати українські традиції та зробити подарунки дітям зі Сходу на Миколая.  Маленькі українці з смт Очеритине незабаром будуть приємно здивовані. Зустріч організувала Галина Шот викладач-методист Тернопільського технічного коледжу ТНТУ ім. І.Пулюя.

Немає опису.

РА «Маркетингові технології ПБС» – увесь спектр маркетингових послуг: від ідеї – до реалізації!
Архів новин
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930