10 серпня 2022 року
23:57:14

Усі новини Особистості Здоров'я Події Здоров'я

Тернопільські студенти стали найкращими на чемпіонаті України з масажу «Кубок Столиці» 

23.10.2020 21:15
426

Тернопільські масажисти впевненно розпочали участь у Чемпіонаті з різних видів масажу “Кубок столиці”, який проходив у Києві цієї осені.

Цікаво, що разом з керівником і засновницею школи з масажу «Body Line» (м. Тернопіль) Оксаною Петришин змагання об’єднали тернопільських масажистів. Переможці тернопільських змагань відбіркового туру – І масажного тірніру “Кубок столиці” показали себе найсильнішими і у фіналі, який пройшов днями у Києві. Захищали честь тернопільських масажистів – школа- студія масажу Оксани Петришин “Body Line”та студенти Тернопільського національного медичного університету ім.І.Я. Горбачевського МОЗ України.

Студентка четвертого курсу ТНМУ ім. І.Я. Горбачевського, яка навчається за спеціальністю “Фізична терапія, ерготерапія” – Валерія Кондратюк зайняла перше місце у тернопільських змаганнях та разом з студентами спеціальності “Фізична терапія, ерготерапія” ТНМУ Черняковою Оксаною та Гапій Назарієм показали свій високий рівень майстерності і у фіналі з таких методик як “Fiery back” “Королівський вогняний масаж” за програмою “Східні практики”, лікувально-реабілітаційний вакуумний масаж з житнім хлібом, за програмою “Нетрадиційні техніки”, а також спортивний масаж за програмою “Лікувальний масаж”. Проведення масажу за різними техніками та професіоналізм, який був проявлений у цьому турнірі дав змогу завоювали студентам ТНМУ симпатію глядачів.

Різні техніки масажу виконувались на моделях – студентах ТНМУ спеціальності “Фізична терапія, ерготерапія” Алесії Івасюк та Олесі Галиняк.
Такі змагання популяризують як традиційні, так і нетрадиційні масажні техніки, а також це навчання це не лише обмін досвідом, а і нові знання та підвищення професійного рівня масажистів.
У всі часи найбільшою цінністю вважалося здоров’я людини, а професія масажиста завжди була, є та й залишиться однією з найгуманніших і найнеобхідніших професій в суспільстві, адже вона не знає свят і вихідних, вимагає великого терпіння, мужності та душевної чуйності. Масажисти своєю невтомною працею демонструють приклади професіоналізму, витримки, самовідданості, що було відмічено під час проведення турніру «Кубок столиці». Своїми знаннями та досвідом усі учасники змагань продемонстрували свої вміння , які повертають людей до повноцінного життя, чуйними руками дарують надію на одужання. Бути масажистом – це вийняткове покликання, адже гуманізм і чуйність, готовність завжди бути корисними людям в усі часи залишаються основними принципами професії масажист.
Хочеться відмітити, що масажна школа-студія ” Body Line” Оксани Петришин під час турніру «Кубок столиці» відзначилась авторським масажем Оксани Петришин. Особиста методика цього масажу націлена на максимальне розслаблення всіх м’язів з відновленням усіх систем та органів життєдіяльності організму. За високу майстерність авторського масажу отримала нагороду учениця О.Петришин – Мар’яна Бик. Крім цього, за організацію та проведення відбіркового туру «Кубок Столиці» в м.Тернополі отримали нагороди та подяки: Оксана Петришин, Дарія Попович, Наталія Давибіда.
 «Місто Тернопіль славиться найкращими масажистами в Україні, які виконують свою місію в рідному місті і дозволяють Богу через свої руки зцілювати і оздоровлювати людей. Я маю надію, що не тільки відбіркові тури, а й фінал масажного турніру «Кубок Столиці» в майбутньому буде проходити у м. Тернополі, – відмітила та прокоментувала подію Оксана Петришин – чотириразова рекордсменка України і Книги рекордів Гінеса з масажних технологій, віце-президент організації «Здоров’я ділової жінки України», членкиня правління ГО «Планета вільних людей», координаторка національних рекордів України, власниця масажного салону «Body Line», громадська діячка, волонтерка, організаторка багатьох благодійних проєктів у рідному місті Тернополі.
РА «Маркетингові технології ПБС» – увесь спектр маркетингових послуг: від ідеї – до реалізації!
Архів новин
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031