02 серпня 2021 року
06:32:50

Усі новини Головна Суспільство Спорт Україна Новини Освіта та наука Події Тернопіль

Тернопільські спортсменки привезли 6 медалей зі змагань за Кубок України з веслування на байдарках та каное

14.04.2021 23:00
18

Чотири золоті й дві срібні!

Одразу 6 медалей привезли зі змагань за Кубок України з веслування на байдарках та каное тернопільські вихованці ШВСМ та КЗ «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа з водних видів спорту».

Дві срібні медалі на дистанції 500 м здобули Ліза Балик та Дарія Довбня в складі байдарки-четвірки серед дівчат 2003- 2004 року народження.

І аж 4 золотих медалі привезла до Тернополя студентка Західноукраїнського національного університету Іванна Дяченко!

Спортсменка двічі перемогла в байдарці-одиночці на дистанціях 200 м і 500 м. У двійці-мікс та в байдарці-двійці на дистанції 200 м Іванна Дяченко здобула ще дві золотих медалі. Тепер спортсменка буде готуватися до чемпіонатів Європи та світу.