Усі новини Спорт Події Тернопіль

Тернопільські баскетболісти програли київським спортсменам

21.12.2020 18:55
18

Баскетбольний клуб “Київ-Баскет” вдома у Суперлізі переміг БК “Тернопіль” з рахунком 90:75. Про це повідомив тренер команди Дмитро Забірченко.

За його словами, у першому періоді тернополяни поступилися з рахунком 27:22. Друга чверть завершилась перемогою тернополян з рахунком 19:21. Третій період завершився перемогою київської команди – 30:19. У четвертій чверті – 14:13, пишуть на сайті https://suspilne.media/

“Четверта зустріч сезону між БК “Тернополь” та “Київ-Баскетом” завершилася на користь столичного клубу. Лідер Суперліги почав створювати проблеми для гостей вже з першої десятихвилинки, але ключовою в грі стала третя чверть, коли Тернопіль не зумів стримати суперника в захисті. В цей момент перевага киян сягнула 20 пунктів, і до кінця гри вони її вже не віддали”, – розповів Забірченко.

Нагадаємо, керівники федерації баскетболу України змінили календар проведення матчів через пандемію коронавірусу і новорічні свята. 22 грудня тернополяни вдома прийматимуть столичну команду “Будівельник”.

Зараз баскетбольний клуб “Тернопіль” на шостому місці у турнірній таблиці з активом 18 очок. 26 очок у лідера чемпіонату – команди “Київ-Баскет”, каже Забірченко.