20 січня 2022 року
13:11:19

Усі новини Політика Політична кухня Особистості Події

Рішення балотуватись – це наше, адже у нас родинна професія вчитель, керівник

23.10.2020 14:30
208

Вибори, які ось ось відбудуться багатьох людей змотивували до активного руху, найбільше тих, хто балотується, а також їх родини. Як почуває себе чоловік, брат якого претендує бути головою Свалявської ОТГ?

Розказує тернополянин Василь Магурський: «Восени життя нашої родини кардинально змінилось, адже мій брат Мирослав Магурський балотуватиметься на посаду голови Свалявської обласної територіальної громади разом з партією «Разом сила». Так, я живу з родиною у Тернополі далеко від міста, де виріс, але серце моє з рідним краєм і, надіюсь, що мій брат зможе ще більше допомагати розвиватись та багатіти землі, яка дарувала нам щасливі роки дитинства. Свалява – це наша колиска, рідна домівка, сюди вертаюсь з до рідних, лину думками здалеку. Наші корені тут у цій землі, де жили діди-прадіди мами Єлізавети Василівни Немеш, де щиро прийняли батька Петра Івановича Магурського, де ми зростали, де зараз живе з дружиною та дітьми Василем та Мирославом мій брат Мирослав. І те, що він прийняв рішення балотуватись – це наше, адже у нас родинна професія вчитель, керівник. Батько працював головним землевпорядником Свалявського району, мама починала з вчителя, а вийшла на пенсію директором школи. По маминій лінії – родина священників і освітян. Її батько Немеш Михайло Васильович був заслуженим вчителем України і завідуючим освіти Свалявської Райдержадміністрації, його рідний брат Немеш Юрій Михайлович (дядько мами) був директором школи, а потім головою Сваляви, за його каденції місто було відзначено, як краще в Закарпатті. Рідний брат мами наш дядько, Немеш Йосип Васильович був міжнародним тренером по настільному тенісу і завідуючим відділом фізкультури і спорту при Свалявській райдержадміністрації. Другий рідний брат мами Немеш Василь Васильович був директором “Свалявського склотарного заводу” та начальником ЖКГ Сваляви.

В свої 40 з невеликим років мій брат попри те, що заснував успішний бізнес (відомий павільйон будівельних матеріалів «Аладін», автосервіс «Форсаж»), завжди був активним  створив громадську організацією ГОСК «Вашар», відновлює стадіони, допомагає бути успішними дітям, будує разом зі свалявчанами церкву, проклав хресну дорогу на гору, що височить над Свалявою, ніколи не проходить повз проблеми людей, як у місті, так і у навколишніх селах.

Навколо у місті, в ОТГ багато проблем, які не можуть вирішити люди самі, але разом з командою однодумців неодмінно зможуть – і буде рости ліс, а не безконтрольно вирубуватись, побудуються дороги, відкриються нові підприємства і люди будуть мати роботу. Впевнений, команда мого брата зможе створити можливості для кожного, щоби зробити свій вибір за Свалявою і не їхати світ за очі шукати примарного заробітку, натомість втрачаючи найдорожче – свої родини. Мирослав Магурський свідомий громадянин своєї держави балотується на голову Свалявської ОТГ, тому що може зробити наш край кращім, економічно успішним, сильнішим, багатішим. – продовжує Василь Магурський, – Свалявська ОТГ сформувалась зовсім нещодавно.  Немає ще і року діяльності. На мою думку, головне завдання голови ОТГ – на конкурсній основі підібрати команду ефективних менеджерів, здатних швидко навчатись і проводити успішні реформи кожен у своїй сфері. Об’єднана громада – це дуже великі перспективи для усіх. Коли є однодумці в громаді, стратегічне бачення розвитку успішної Свалявщини, тоді вирішуються проблеми – формується команда професіоналів управлінців для щоденної практичної роботи по вирішенню проблем та розвитку територіальної громади; можлива організація діяльності влади на принципах прозорості, відвертості, підконтрольності громади;  приймається публічний, збалансований бюджет, спрямований на вирішення конкретних проблемних питань, забезпечується прийняття, реалізація та фінансування місцевих програм; у тому числі для сприяння розвитку малого та середнього бізнесу. Мета мого брата, як управлінця привнести духовно-культурні принципи в усі сфери життя об’єднаної громади; створити сприятливі умови для інвесторів; підтримати талановиту, спортивну молодь та їх наставників, тренерів; підтримка учасників АТО; створення програм, які забезпечать захист та підтримку малозабезпечених верств настелення: пенсіонерів, ветеранів, інвалідів;  створення громадських організацій; залучення грантів. 25 жовтня у неділю я прошу людей не бути байдужими, а прийти та проголосувати за людину, яка зможе очолити громаду і сприятиме її розвитку».

 

Подаруйте собі свято у гастропаб NATURA
“Майдан” дарує незабутні враження
Архів новин
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31