Особистості Усі новини Основне Новини Здоров'я Комуналка Коротко

Перший масажний турнір «Кубок Столиці» відбувся у Тернополі
Перший масажний турнір «Кубок Столиці» відбувся у Тернополі. Місце проведення приємно здивувало учасників світлим простором та квітковими композиціями – адже це “Квітоцентр”.
Десять масажистів змагались за призові місця та майбутню участь в чемпіонаті України в Києві. Програма була однакова для усіх масажистів – виконували техніку класичного масажу, представляли себе.
Захід відбувся за участі салону “Body Line”, а також багатьох спонсорів та партнерів у Тернополі. Організаторка турніру Оксана Петришин такий захід проводить вперше. Надихнулась подією для масажистів у столиці та отримала пропозицію організувати такий турнір у Тернополі: “Ми раді, що змогли провести такий турнір в нашому місті та зробити його більш розвиваючим та перспективнішим для масажистів. Впевнені, що цей дебют буде не останнім”
Під час турніру було обрано трьох переможців, які поїдуть в Київ представляти Тернопіль та змагатися за кращого масажиста країни. “Вітаємо наших тернополян і пишаємося тим, що стільки талановитих спеціалістів у нас є, підсумувала пані Оксана Петришин”.










8 Квітня, Середа
12 Березня, Четвер
2 Березня, Понеділок
18 Лютого, Середа
16 Лютого, Понеділок
20 Січня, Вівторок
Всі новини 
