30 червня 2022 року
19:37:29

Усі новини Духовність Світ Особистості Події

Папа Римський – про ще одну перевагу карантину для людей

17.12.2020 17:17
191

Папа Римський Франциск звернувся до усіх вірян та міжнародної спільноти з цікавою пропозицією. На його думку, наразі вкрай важливо в карантинних обмеженнях під час свят почати шукати позитивні моменти, аби не втрачати гарний настрій та вірити в краще.

Понтифік зізнався, що його карантин не надто сильно засмутив, оскільки він цьогоріч допоможе згадати людям про автентичність свят та позбавить їх комерційних ноток., пишуть на сайті https://www.online.ua/

Своєю думкою про те, яким буде Різдво Христове у 2020 році (а для християн східного обряду вже у 2021 році), Папа Франциск поділився під час щотижневої аудієнції, передає ONLINE.UA з посиланням на видання DPA International.

Очільник Римо-католицької церкви попросив вірян забути про культ споживацтва й дозволити Різдву бути більш автентичним, більш справжнім. Окрім того, він нагадав людям , якими були біблійні страждання Марії та Йосипа під час Різдва Христового. Про це він сказав у контексті того, що кожен з нас цьогоріч також повинен обмежувати себе.

“Нам усім потрібно намагатися використати тимчасові незручності, щоб змінити те, як ми відчуваємо й святкуємо Різдво”, – поділився своєю думкою з цього приводу Папа Франциск.

Варто звернути увагу на те, що карантинні обмеження у 2020 році зачеплять і саму Римо-католицьку церкву. До прикладу, традиційну різдвяну месу в базиліці святого Петра проведуть на дві години раніше, ніж зазвичай, через комендантську годину. Окрім того, вона пройде без участі вірян. Варто також нагадати, що нещодавно Папа Римський Франциск офіційно заявив про спеціальну індульгенцію у зв’язку з пандемією коронавірусу.

У Ватикані повідомили про те, що гріхи відпустять людям, однак для цього потрібно щиро покаятися протягом 2021 року. Водночас повну індульгенцію надаватимуть на звичайних умовах – сповідь, причастя і молитва. Про це йдеться в оприлюдненому указі щодо особливого року з нагоди 150-річчя проголошення святого Йосипа покровителем Вселенської церкви.

Папа Римський розповів про ще одну перевагу карантину для людей
Папа Римський Франциск (фото — commons.wikimedia.org)
РА «Маркетингові технології ПБС» – увесь спектр маркетингових послуг: від ідеї – до реалізації!
Архів новин
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930