24 травня 2022 року
03:54:58

Усі новини Політика Економіка Тернопільщина Політична кухня Аграрії Події

Олег СИРОТЮК: «Саме місцеві вибори вирішать долю української землі!»

30.09.2020 18:39
116

Активісти ВО «Свобода» 29 вересня закликали суддів Конституційного Суду  України визнати неконституційним Закон про ринок землі. Націоналісти переконані, що земля сільськогосподарського призначення як об’єкт права власності українського народу є основним національним багатством, що перебуває під особливою охороною держави.

  •    «Ухвалення закону «Про обіг земель сільськогосподарського призначення»  у Верховній Раді відбулося з порушенням конституційної процедури розгляду та прийняття, а положення документа суперечать приписам Конституції України, – зазначає голова Тернопільської обласної організації ВО «Свобода» Олег Сиротюк. – Афера, що йменується ринок СГ землі, перевершить «прихватизацію» дев’яностих. Завдання олігархів і їхніх прислужників дуже просте: забрати  українську землю якомога дешевше та перепродати її іноземцям якомога дорожче!» 

Гектар землі, згідно з прогнозами латифундистів, що є вирішальними гравцями на ринку, вартуватиме не більше 1500 доларів тоді, коли в сусідній Польщі – щонайменше 15000 доларів. Щодо заборони продажу землі іноземцям, то тут нема жодних проблем, адже можна оформляти землю на підставних осіб, на фірми, кінцевими власниками яких є іноземці, зрештою, хіба для людей з грішми купити українське громадянство так важко?  Українську землю планують забрати за безцінь, а потім перепродати тим, хто окрім українського паспорта має ізраїльський, російський кіпріотський, панамський…

  •    «Ринок СГ землі – це не про право когось продати свій пай, це фінальний акорд перетворення України у сировинну поневолену колонію, а такий статус країни визначає рівень життя її громадян, – зауважує «свободівець». –  Адже сировину треба лише видобути і перепродати на переробку за кордон. Важко навіть уявити масштаб демографічної і соціально-економічної катастрофи, що гряде! Замість повноцінного АПК нас очікують великі площі монокультур. Для їхнього обробітку потрібно в рази менше працівників, що не обов’язково мають бути українцями».

Щодо земель, які перебувають у державній власності, то, на переконання націоналістів, вони повинні бути передані в ОТГ, і саме тому представники олігархічних партій та агрохолдингів намагаються запхати побільше своїх депутатів в місцеві ради! Бо ж у міцевих радах вирішуватиметься доля сільськогосподарських земель у 2021-му. Більше того, якщо противники ринку СГ землі, а отже і розграбунку країни, візьмуть більшість у місцевих радах, то процес можна зупинити!

  •   «До Конституційного суду подано скаргу на неконституційність закону щодо ринку СГ землі, – констатує Олег Сиротюк. –  Замість розпродажу СГ землі потрібно встановити цивілізовані відносини в цій сфері. Необхідно вжити ряд запобіжників, що унеможливлять концентрацію СГ землі в руках кількох монополістів та перетворення нашого аграрного сектору на сировинний придаток. Найперше, варто в рамках держави і навіть окремих громад створити земельний банк і виплачувати європейську ціну за землю тим, хто справді хоче її відчужити. Тим,  хто хоче збільшити свій земельний масив, необхідно буде звернутись у створений земельний банк та отримати чорнозем в оренду.  У такий спосіб сільськогосподарські землі будуть у власності українців чи української держави, а наявність земельного банку забезпечить ефективне землекористування».

 29 вересня Велика палата Конституційного Суду України перенесла розгляд справи щодо конституційності закону про ринок землі на невизначену дату. Дискусії про те має українець право розпоряджатись своєю землею чи ні – й надалі триватимуть. І саме  на цих місцевих виборах вирішуватимется доля української землі! І кожному з нас варто зробити зважене та відповідальне рішення, бо від нього залежатиме майбутнє країни. Мусимо покласти край підривній діяльності аграрних спекулянтів та їхніх слуг і вибрати тих представників народу, які захистять право українців на СВОю БОгом ДАну землю!

 

 

 

 

РА «Маркетингові технології ПБС» – увесь спектр маркетингових послуг: від ідеї – до реалізації!
Архів новин
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031