29 червня 2022 року
13:02:29

Усі новини Головна Блоги Тернопільщина Політична кухня Акценти Особистості Новини Події

Обираючи «Свободу», обираєш українську Тернопільщину!

23.10.2020 20:04
69

Уже 25 жовтня кожен із Вас робитиме вибір, від якого залежатиме майбутнє його родини, сільця, села, селища, міста й Тернопільщини загалом. Важливо, щоб він був виваженим, відповідальним, проукраїнським. Голосуйте розумом, обирайте перевірених часом, Революцією та російсько-українською війною; оцінюйте за вчинками, а не обіцянками й красномовством;  аналізуйте минуле партій та кандидатів; орієнтуйтесь на людей  у списках, а не спокушайтесь на гречку. Обирайте з думкою про майбутнє своїх дітей та громади, бо з цим вибором  доведеться жити п’ять наступних  років.

ЗЕвлада зробила все для того, щоб заплутати вас і максимально ускладнити процедуру вибору. Щотижня вона «розфарбовує» регіони, керуючись тільки їй відомими принципами.  Суха статистика:  «захворіли, одужали, померли» …  «Балакаючі голови»,  піар на смертях і жодних дієвих кроків у боротьбі з коронавірусом. Вони розраховують, що чимало з вас злякаються зарази та не прийдуть на виборчі дільниці.  Вірус байдужості набагато страшніший за COVID. Він убиває націю!

Передвиборчі перегони втомили вас. Кандидати, котрі ще торік були в одній партій, цьогоріч  балотуються від іншої, часто навіть не змінюючи передвиборчої програми… Політичні сили різні, та кожна говорить про одне й теж: комфорт, безпека, мова, віра, армія, боротьба з корупцією… Ось тільки, що стоїть за цими словами, крім піар-технологій?  Мало взяти гасло на щит, ним треба керуватись у житті. Придивіться ближче до тих, за кого плануєте голосувати. Хто вони, які цінності сповідують, із ким приятелюють?  Будьте мудрими в своєму виборі!

Зважте на шлях, пройдений партією.  Не зваблюйтесь на одноденні політичні проєкти, бо після виборів вони розтануть, як туман. Не дозволяйте маніпулювати собою! Обирайте послідовних, які не зраджують  задекларованим принципам, чинять за совістю та завжди поруч.

В Україні триває війна. І не тільки за територію, а й за душі людей. І не лише з кремлівським карликом, а й внутрішнім ворогом, який, відчуваючи свою  безкарність,  холоднокровно руйнує країну. Продаж землі, тарифний геноцид,  знищення сіл, повільне вбивство медицини, освіти, культури,  цілковитий реванш промосковських сил…  Зупинити це під силу тільки вам. Ваш бюлетень  є зброєю супроти ЗЕсвавілля. Довірте його тим, котрі вже 29 років вчинками, а не словами доводять вам і країні свою вірність та відданість; для яких честь і гідність – не порожні слова й вони точно знають ціну незалежності України! Довірте його «Свободі», котра не зрадить, не зникне, не підведе, не збреше, не продасться, не перефарбується, а до останнього подиху відстоюватиме вас, інтереси ваших громад та Україну! Вона – останній форпост захисту українства!Пам’ятайте про це 25 жовтня!

 

 

 

РА «Маркетингові технології ПБС» – увесь спектр маркетингових послуг: від ідеї – до реалізації!
Архів новин
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930