27 лютого 2021 року
13:25:35

Усі новини Головна Збаражчина Спорт Новини Події

На Тернопільщині відкрили сучасний спротивний комплекс (фото)

15.02.2021 23:39
22

Сучасний спортивний комплекс відкрили 15 лютого в Збаражі.

Як зазначив секретар Збаразької міської ради Роман Напованець, будівництво спортивного залу тривало впродовж 2017-2019 років. Площа оновленого спортивного комплексу, що зводився впродовж двох років, становить понад 1000 м кв.

У приміщенні є роздягальні для спортсменів, душові й туалети, кабінет медпрацівника й тренерські кімнати, сучасні зали для тренування та змагань із міні-футболу, волейболу, гандболу, тенісу, баскетболу, вільної боротьби, гирьового спорту та інших видів спорту, а також зручні глядацькі трибуни на 80 місць.

  • «Переконаний, у майбутньому тут відбуватимуться чемпіонати й турніри найвищого рівня, і нехай підсумковий рахунок на цьому табло завжди буде на користь спортсменів й команд з Тернопільщини, – зазначив голова Тернопільської облансої ради Михайло Головко, вручаючи керівництву спорткомплексу сучасне табло. – Успішних стартів й вагомих здобутків!»
  • «Пишаюсь нашою молоддю та вірю в неї, – наголосив голова Тернопільської районної ради Віктор Козорог. – Певен, що тут, на вулиці Дмитра Вишнівецького, 2, в стінах цього сучасного спорткомплексу виросте багато сильних духом, рішучих і впевнених у собі спортсменів, які прославлять Тернопільщину й Збараж зокрема на всю країну та світ! Перемог вам!»
Подаруйте собі свято у гастропаб NATURA
“Майдан” дарує незабутні враження
Архів новин
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
Доєднуйся до доброї справи!
ДО УВАГИ ЧИТАЧІВ TO.TE.UA!
Усі права на інформаційні матеріали, розміщені на сайті «ТО ТЕРНОПІЛЬЩИНА»/ to.te.ua, захищені українським законодавством про авторське право та інші суміжні права.

При використанні, передруку інформаційних та фото-,відеоматеріалів сайту, гіперпосилання на to.te.ua має міститися в першому абзаці тексту.

УВАГА! Точка зору редакції може не збігатися з точкою зору автора блогу чи публікації, а всі опубліковані матеріали не претендують на об’єктивність та всебічність висвітлення теми, про яку йдеться.

Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної авторами блогу чи публікації інформації, а також може не поділяти погляди та думки авторів, висловлені у матеріалах, і читачів сайту, висловлені ними в коментарях до статей. Ресурс виконує винятково роль носія.

Матеріали з поміткою (R) публікуються на правах реклами.

Для надсилання інформації пишіть:toternopil2020@gmail.com