Усі новини Головна Кримінал Новини Події

На Тернопільщині сусід випадково підстрелив сусіда
Нещасним випадком на Теребовлянщині завершилось банальне вихваляння.
20 грудня пізно ввечері 30-річний житель Струсова вирішив похизуватись перед сусідами пневматичним пістолетом. Цікаві зібрались в дворі його будинку. Аби справити ще більше враження, чоловік взявся демонструвати як працює зброя і …кілька разів вистрелив угору. Проте одна з клуь зрекошелила від стіни будинку й влучила одному з сусідів прямісінько в око. 37-літнього бідолаху госпіталізували.
Від лікаря обласної лікарі про інцидент дізналась уже й поліція. Співробітники Теребовлянського відділу поліції розпочали кримінальне провадження за фактом необережного отримання тілесних ушкоджень.
Відомості за даним фактом внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за статтею 128 ККУ. Зброю вилучено. Триває досудове розслідування.