10 серпня 2022 року
22:34:13

Усі новини Головна Новини Освіта та наука Події

На Суспільному вчитимуть підлітків основ медіаграмотності

21.12.2020 20:49
65

З 14 по 28 грудня Дитяча академія суспільного мовлення проводить безкоштовний новорічний суперінтенсив “Ютубер”, де навчають підлітків основ медіаграмотності, надаватимуть інструментарій для створення якісного контенту й допоможуть виготовити власний відеопродукт, пишуть на сайті https://te.suspilne.media/

Онлайн-марафон проводитимуть: виконавчий продюсер творчого об’єднання розважального мовлення телеканалу UA: ПЕРШИЙ Станіслав Мєдвєдєв, менеджерка дирекції регіонального мовлення Суспільного Ірина Цибух та автор науково-популярного ютуб-каналу «Клятий раціоналіст» Артем Албул.

Уже за 2 тижні новорічного суперінтенсиву «Ютубер» кожен учасник створить власний відеоролик про медіаграмотність і прокачає навички відеоблогера. Також блогери-початківці навчаться:

  • основних етапів виробництва відеопродуктів;
  • розробляти ідеї та концепції;
  • сценарної майстерності;
  • основ композиції кадру;
  • монтажу й оформлення відео.

Мета онлайн-марафону «Ютубер» — популяризувати відповідальний блогінг, навчити створювати справді цікавий контент, стати свідомим користувачем мереж, навчити аналізувати інформацію та мислити критично.

Кожен тренінг — на дві години. Вебінар організують на платформі Zoom Ддя усього 20 учасників.

Проєкт створили за підтримки* UA: Суспільне мовлення та DW Akademie на базі Public Media Academy — навчального центру Суспільного мовника.

PMA Juniors працює для дітей та підлітків 12–14 років, які цікавляться темою медіа. Головна мета проєкту — формувати новий рівень медіаосвіти в молоді. Дитяча академія допоможе реалізувати таланти, навчить критично оцінювати й аналізувати інформацію, яку дитина отримує зі ЗМІ, і покаже, як створювати якісний медіаконтент.

* Академія суспільного мовлення працює в межах проєкту підтримки суспільного мовлення в Україні, який фінансують Європейський Союз в Україні, Європейська Комісія (Генеральний директорат з питань європейської політики сусідства та переговорів з розширення) й Міністерство закордонних справ Німеччини. DW Akademie співпрацює з BBC Media Action, аби підтримати трансформацію державного мовника України НСТУ в суспільний мовник. Ключовою метою проєкту є промоція суспільного мовлення через створення функціональної цифрової мультиплатформи ньюзрум та навчального центру Академія суспільного мовлення (Public Media Academy).

РА «Маркетингові технології ПБС» – увесь спектр маркетингових послуг: від ідеї – до реалізації!
Архів новин
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031