Усі новини Головна Що подивитись? Спорт Світ Україна Особистості Новини Події

На чемпіонат світу з біатлону поїде троє біатлоністів з Тернопільщини
Одразу троє спортсменів з Тернопільщини увійшли до складу збірної України, що змагатиметься за першість у чемпіонаті світу з біатлону-2021.
Дмитро Підручний та Олена Підгрушна вибороли місце в команді за результатами груднево-січневих стартів, а Анастасію Меркушину обрано за результатами виступу на чемпіонаті Європи.
Загалом у заявку української команди потрапили 11 біатлоністів: п’ятеро чоловіків: Дмитро Підручний, Артем Прима, Антон Дудченко, Богдан Цимбал, Артем Тищенко та шестеро жінок: Юлія Джима, Олена Підгрушна, Дар’я Блашко, Валентина Семеренко, Віта Семеренко, Анастасія Меркушина.
Нагадаємо, світова першість з біатлону стартуватиме у словенській Поклюці 10-го лютого і завершиться 21-го лютого.
Тримаймо кулика за українців!
До слова, трансляцію першості спільно з друзями можна буде переглянути в затишній ресторації «Майдан», що в Тернополі на вул. Й. Сліпого, 3. Вболівати за наших в приємній компанії та за шашликами й пивом завжди приємніше!