20 січня 2022 року
14:50:00

Усі новини Головна Афіша Новини Освіта та наука Події

Мешканцям Тернопільщини пропонують долучитись до написання Всеукраїнського диктанту національної єдності-2020.

Завтра, 9 листопада,  – День української писемності та мови, тож розпоніть його по особливим – із написання Всеукраїнсьокго диктанту національної єдності.

Цьогоріч він – ювілейний, двадцятий. Організатор  – Національна телерадіокомпанія України. Наживо транслюватимуть канали «UA: Перший», «UA: Культура» та всі регіональні суспільні телеканали, що є в кожному обласному центрі. Паралельно з ними – «Українське радіо» та радіо «Культура».

В інтернеті його слід шукати:

*на сайтах телеканалів «UA: Перший», «UA: Культура» та всіх регіональних телеканалів

*на сайті «Українського радіо»

*у мобільних додатках suspilne.radio і suspilne.tv

*на ютуб-каналі «UA: Українське радіо»

*на сторінці «Українське радіо» у Facebook

Радіодиктант національної єдності розпочнеться вже о 9. 05 із того, що ведучі Інна Москвіна та Роман Коляда розкажуть історію радіодиктанту та головні нововведення цього року.

       Римма Зюбіна

О 9.15 відома акторка Римма Зюбіна розпочне читати радіодиктант.

Текст для нього, до слова, написав відомий письменник і видавець Іван Малкович. Науковим консультантом стала докторка філологічних наук, професорка Лариса Масенко.

Студію для написання цьогорічного диктанту облаштували в читальній залі Національної бібліотеки імені В. І. Вернадського, куди запросили багатьох відомих українських діячів. дОєднатись до них може кожен свідомий українець як в Україні, так і за її межами.

Писати радіодиктант слід від руки, а відтак впродовж доби відправити в столицю на перевірку спеціальній фаховій комісії.

         Іван Малкович

Паперового листа потрібно надіслати за адресою: м. Київ, 01001, вул. Хрещатик, 26, Українське радіо, «Радіодиктант». Важливо, щоб гриф надсилання був датований не пізніше ніж 10 листопада.

А ось онлайн свою роботу можна надіслати на скриньку rd@ukr.radio. Для цього слід сфотографувати або відсканувати написаний текст.

 

Роботи, написані без помилок, отримають подарунки від партнерів проєкту. Результати оголосять упродовж 1–2 місяців, залежно від кількості отриманих листів.

Можна, звісно ж, перевірити й самотужки. Текст диктанту оприлюднять на сайті UA: Українське радіо 11 листопада об 11.00. Після цього електронні листи не прийматимуть. Але тоді …зостанетесь без дарунка.

 

Подаруйте собі свято у гастропаб NATURA
“Майдан” дарує незабутні враження
Архів новин
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31