25 травня 2022 року
12:28:55

Усі новини Головна Культура Афіша Новини Події Відео

Юних мешканців Тернопільщини запрошують на он-лайн фестиваль дитячих фільмів “Matus Fest”

07.10.2020 18:00
86

На честь фотохудожника Марлена Матуса у Дніпрі відкрився міжнародний фестиваль дитячого кіно “Matus Fest”. Його створили, щоби підтримати студії та гуртки, що займаються екранною творчістю. “Матусфест” триватиме чотири дні, за цей час учасники обміняються досвідом, переглянуть оригінальні роботи та проекти своїх колег з інших міст та країн.

“З радістю повідомляємо, що з 5 по 8 жовтня ми будемо транслювати в реальному часі головні події фестивалю!, – пишуть організатори фестивалю, – нам ніщо не завадить бути всім разом!”

Роботи фестивалю можна переглядати за посиланням https://www.facebook.com/matus.fest

Фестиваль проводиться за підтримки Фонду «Культурна столиця» і з ініціативи Олександра Кучми, керівника студії «Веснянка».
Він створений з метою підтримки дитячих студій та гуртків, що займаються екранною творчістю, обдарованих дітей, розвитку дитячої кінотворчості.
Студія «Веснянка», яка багато років сприяє розвитку творчих здібностей дітей, приймає у жовтні в Дніпрі посланців багатьох міст України.
За ці дні відбудеться обмін досвідом, показ цікавих, оригінальних робіт та проектів із різних регіонів нашої країни. Будуть працювати творчі та комунікаційні майданчики для обміну досвідом і презентацій нових проектів.
Один з учасників фестивалю анімаційний фільм “Селфі із Бабою-Ягою” “Студія ігрового кіно та мультиплікації “Ровесник”, Нарва (Естонія).
За 20 років роботи студії створено більше 70 ігрових та анімаційних фільмів, які брали участь в різних міжнародних фестивалях і конкурсах.
“Знайшла якось Баба-Яга в чащі лісу дивну річ, а навіщо вона і що з нею робити – не знає! Вирішила запитати у жителів лісних – але у відповідь отримала тільки хамство…”
А чим же закінчилась ця казкова історія? Щоб дізнатись дивимося нижче фільм «Селфі із Бабою-Ягою».

http://

РА «Маркетингові технології ПБС» – увесь спектр маркетингових послуг: від ідеї – до реалізації!
Архів новин
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031