10 серпня 2022 року
23:04:07

Усі новини Головна Суспільство Економіка Тернопільщина Акценти Новини Здоров'я Події Здоров'я

Інклюзивний кулінарний проєкт “Смакуєм по-особливому”. Конкурс соціальних ідей

23.11.2020 20:45
124

Олена Коваль, громадська діячка та мати дитини з інвалідністю, нещодавно прийняла участь у Конкурсі соціальних ідей: “Кілька днів тому я вперше в житті взяла участь в Конкурсі соціальних ідей. Мій Інклюзивний кулінарний проєкт “Смакуєм по-особливому” пройшов відбір. Три дні інтенсивних навчань. Три дні виконання домашніх завдань. І, кульмінація, – захист проєкту у формі презентації перед членами комісії. І він пройшов! Друзі, ми станемо з Вами свідками інклюзивного навчання молоді з інвалідністю Тернопільського обласного центру комплексної реабілітації з Наталею Турецькою разом з їх ровесниками по виготовленню кулінарних шедеврів на території професійно обладнаної кулінарної студії. Що це дасть? Цінність реалізації даного проєкту важко переоцінити.

  • Молоді люди познайомляться один з одним, встановиться контакт між ними. Підвищиться впевненість у собі молоді з інвалідністю.
  • Молодь здобуде практичні рекомендації та навики щодо особливостей побудови комунікацій з їх ровесниками, які мають особливі освітні потреби.
  • Підвищиться рівень толерантності серед молоді, збільшиться рівень їх прийняття та терпимості один до одного.
  • Розшириться кругозір молодих людей, адже протягом серії майстер класів вони навчаться виготовляти – кейк-попси, десерти в скляночках та зефіри”.

Самореалізація молоді з інвалідністю має стати одним з ключових завдань стратегії розвитку громад, адже рівень розвитку суспільства визначається ставленням до старших людей, дітей та людей з інвалідністю. За умовами конкурсу соціальних ідей Тернопільської територіальної громади на реалізацію проєктів буде надано фінансування до 30 000 грн на кожний окремий проєкт.

Загальний бюджетконкурсу 300 000 грн, з них: 150 000 грн надає Тернопільська міська рада, 150 000 грн надає Британська Рада в Україні.

Детальніше про умови, етапи та пріоритетні напрямки конкурсу дізнавайтесь на сайті –https://www.britishcouncil.org.ua/…/local…/ternopil

Організатори конкурсу:
– Громадська організація «Молодіжна платформа”,
– Тернопільська міська рада,
– Британська Рада та Європейський Союз, представлений Європейською Комісією, в рамках проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості» (SC3),
– Центр науки Тернополя.

РА «Маркетингові технології ПБС» – увесь спектр маркетингових послуг: від ідеї – до реалізації!
Архів новин
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031