10 серпня 2022 року
22:43:40

Усі новини Головна Акценти Аграрії Новини

Фермер вирощує органічний тютюн не для виготовлення сигарет

05.11.2020 11:30
62

Фермер із Сумщини Олексій Назаренко займається вирощуванням органічного тютюну, але не для паління чи виготовлення сигарет. Чоловік планує виготовляти цукерки для лікування тютюнозалежності . 

  • “Він вирощений без використання хімічних препаратів. Ми не застосовували ні гербіцидів, ні пестицидів, ні інших протруйників, тобто сама природа дала йому цю силу. Виріс дуже гарний”, – каже фермер, який вирощував тютюн на ділянці аграрного університету, зазначає agroter

За словами  завідувача кафедри селекції та насінництва Віктора Оничка, Олексій  запропонував взаємодію з університетом. Під час дозрівання ділянку з тютюном використовували для демонстрації студентам.

Після збору врожаю тютюн сортуватимуть. Далі – ферментація і сушка. А потім фермер планує відправити сировину в швейцарську Женеву, де його дослідять в лабораторії. За умови отримання сертифікату хоче виготовляти льодяники для лікування тютюнової залежності.

  • “Ця методика давно є в світі, але в тих препаратах використовується нікотин синтетичний, тобто зроблений хімічним шляхом. Наша ідея – це використання органічного, природного нікотину. Його будемо отримувати з цієї рослини, для використання в цих медичних цілях”, – каже фермер.

Робити це планують, як тільки отримають необхідні документи, додає він. І говорить, що зараз   шукає  партнерів: українські фармкомпанії, які перероблятимуть цю сировину в медичний препарат.

  • “Лікарі-наркологи використовують багато методик лікування. Однією з них є замісні препарати нікотинового ряду. Якщо людина не курить, а використовує замісні препарати – це вже плюс. Але їх потрібно використовувати тільки за призначенням лікаря, адже це – препарати замісної терапії нікотинової залежності. Їх не можна вживати багато місяців, років”, – говорить лікар-нарколог Тарас Злиденний.
РА «Маркетингові технології ПБС» – увесь спектр маркетингових послуг: від ідеї – до реалізації!
Архів новин
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031