Усі новини Основне Суспільство Культура Афіша Мистецтво Новини Коротко Коротко

“Двадцятий і живий!” – гостями Jazz Bez стануть музиканти з Польщі, Нігерії та України
“”Двадцятий і живий!” Під таким гаслом ми зібрали усі сили і можливості, аби не зрадити традиціям і не зупинити ходу щорічного культурно-мистецького дійства”, – коментує майбутню подію координатор Міжнародного фестивалю сучасної імпровізаційної музики Jazz Bez у Тернополі Марічка Юрчак.
- Тернопіль стане одним із 6 міст України та Польщі, на початку грудня пройде XХ Міжнародний фестиваль сучасної імпровізаційної музики Jazz Bez – наймасштабніший за територією поширення джазовий фестиваль Європи.
- Попри труднощі 2020 року – ювілейний двадцятий фестиваль, має стати за задумом організаторів символом переможної сили музики і людей культури.
- Гостями концерту стануть музиканти з Польщі, Нігерії та України.
5 грудня о 19:00 зустрічайте на сцені:
- Andrey Chmut Band (UA-NG)
Sarnecki / Jaros / Litvityuk / Hnydin project (PL-UA)
Придбати квитки можна тут:https://flashbox.com.ua/clon_new/index.php?event_id=49399…
- Традиційна локація проведення фестивалю – Тернопільський академічний драмтеатр ім. Т. Шевченка – дозволяє розмістити і музикантів, і глядачів на безпечній, але зручній для концертів відстані.
- “Ми віримо, що такі заходи піднімають життєвий тонус і мотивують, вчать працювати в нових умовах, дають сили рухатись вперед – заради щасливого і здорового майбутнього, ” – коментує співорганізатор фестивалю Олег Макогін.
- Концерт пройде з обов’язковим дотриманням карантинних норм – на вході температурний контроль та перевірка на наявність маски.
- Обставини можуть вплинути на перебіг JAZZ BEZ. У випадку закриття кордонів чи введення суворіших правил карантину організатори запланували запасні варіанти проведення фестивалю. Про усі зміни одразу повідомлятимуть шанувальників імпровізаційної музики і вірних друзів JAZZ BEZ на сторінках соціальних мереж, присвячених цьогорічному ювілейному фестивалю.

«Jazz Bez» — це українсько-польський джазовий фестиваль, заснований у 2001 році. Минулоріч Міжнародний джаз-фестиваль «JAZZ BEZ» відбувався паралельно у 20 містах Польщі та України. Поєднання максимальної кількості джазових стилів є особливістю фестивалю. За 20 років кількість музикантів, які грали на фестивальних сценах, перевищила півтори тисячі. У 2019 році відбулось переформатування Jazz Bez на фестиваль сучасної імпровізаційної музики.
Організатори фестивалю в Тернополі – мистецьке об’єднання «Коза», Тернопільська міська рада та музичний центр «Бастер».
18 Лютого, Середа
16 Лютого, Понеділок
20 Січня, Вівторок
30 Грудня, Вівторок
27 Вересня, Субота
14 Липня, Понеділок
Всі новини 
