25 травня 2022 року
01:27:47

Усі новини Головна Політика Блоги Чортківський район

«Державна влада вкотре продемонструвала свою некомпетентність» – керівник Чортківської районної партійної організації ВО «Свобода» Іван Калакайло

17.01.2022 21:00
459
Жінкам сотень професій доведеться стати на обов’язковий облік військовозобов’язаних. Відповідний наказ Міноборони від 11 жовтня набув чинності й одразу викликав обурення та безліч запитань.
Згідно з ним жінки віком від 18-ти до 60-ти років, які мають спеціальність та/або професію, споріднену з відповідною військово-обліковою спеціальністю, визначеною в переліку (а в переліку – майже весь класифікатор професій), підлягають військовому обліку.
«Жінки, військкомати, лікарі, роботодавці – шоковані, – наголошує керівник Чортківської районної партійної організації ВО «Свобода» Іван Калакайл . –  Перші, бо не розуміють, на кого мають залишити дітей. Другі, бо не готові просто до такої навали жіноцтва до війська. Треті, бо не знають, де взяти резерв для здійснення медогляду мільйонів жінок.
Четверті, бо вже прикидають, звідки брати кошти на штрафи…
Напруга зросла настільки, що Міноборони, почухавши потилицю, пообіцяло …переглянути перелік професій щодо зменшення.
Питання: навіщо було спершу ляпати, а потім – думати?! Чому б детально не розтлумачити значення «військовозобов’язана», «військовий резерв», «військовий облік»?
Так, жінки можуть на рівні з чоловіками служити у війську. Приклад армії Ізраїлю, Німеччини, США, Польщі…
Зрештою, доказ цьому УПА й численні героїчні подвиги жінок-підпільниць.
Українки настільки мудрі, відважні й сильні духом, що жодному ворогу не по зубах. Але все ж вони – надійний тил, берегині родинного вогнища, остання лінія оборони. У першій – повинні стояти чоловіки!
Так, українки повинні володіти основами самозахисту, щоби в разі повноцінної військової ескалації захистити дітей та себе.
А зараз здебільшого їхні чоловіки, сини, брати, батьки ціною власного життя тримають на сході України небо, щоби жіноцтво могло виховувати покоління свідомих бандерівців і патріотів.
Та й армія наразі не готова прийняти й забезпечити всім необхідним мільйони жінок. І не потрібні їй фахівці стількох названих Міноборони професій. Достатньо з десяток основних військово-орієнтованих. У разі ж повноцінного ворожого нападу, певний, кожна українка візьме в руки зброю!
Наразі ж державна влада вкотре продемонструвала свою некомпетентність. А може, спеціально зчинила такий лемент, аби звести до нуля цю важливу й потрібну нашій країні ініціативу, та остаточно відлякати жінок і суспільство від неї…»
РА «Маркетингові технології ПБС» – увесь спектр маркетингових послуг: від ідеї – до реалізації!
Архів новин
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031