29 червня 2022 року
12:14:11

Усі новини Головна Політика Суспільство Тернопільщина Депутатські будні Новини Події Тернопіль

Перші світлини новообраних депутатів у Тернопільську міську раду та перші обіцянки у соціальних мережах

19.11.2020 10:28
220
18 листопада відбулась перша сесія Тернопільської міської ради VIII скликання. 

Соціальні мережі у ХХІ столітті, особливо під час пандемії коронавірусу стають майданчиком для спілкування та обміну думками. Новообрані депутати найчастіше у соціальних мережах дякують виборцям за довіру та обіцяють добиватись покращення у різних сферах міського життя.

У сесійну залу перетворили зал Українського дому “Перемога”. Саме там звучали слова присяги тернополянам, громаді та народові України. «Усвідомлюючи свою високу відповідальність, урочисто присягаю, що буду вірно служити громаді та народові України, неухильно дотримуватися Конституції України та законів України, сприяти втіленню їх у життя, охороняти права, свободи і законні інтереси громадян, сумлінно виконувати свої обов’язки», – зазначив під час складання Присяги новообраний на посаду голови міста Тернополя Сергій Надал.

Новообрані депутати отримали свої посвідчення депутатів Тернопільської міської ради, чим також ділились з друзями у мережі Фейсбук.

Олеся Чванкіна відома у місті голова ОСББ: “У 39 років я отримала посвідчення номер 39 депутата ТМР. Працюватиму у комісії з питань житлово-комунального господарства, екології, надзвичайних ситуацій, енергозабезпечення та енергоефективності. Маю величезне бажання внести свою частину у розвиток рідного міста.”

Ружена Волянська, керівниця мережі діагностичних центрів, громадська активістка, ведуча та засновниця церемонії “Доброволець Тернопільщини”: “Першу сесію VIII скликання розпочато. Присягу перед громадою Тернополя складено. Ще не так давно, коли мною було прийнято рішення балотуватись у депутати до Тернопільської міської ради, чітко освідомлювала повноту відповідальності перед громадою, виборцями, прихильниками за кожну дію і голосування. І впевнена, що зміни будуть помітні. Ставлю перед собою завдання не лише вирішувати господарські питання мешканців округу, а й відстоювати права і інтереси кожного , хто буде це потребувати. А також, ми повинні пам’ятати, що місцевий депутат- учасник загальнодержавного політичного процесу. І це ставлю за пріоритет перед собою протягом каденції у Тернопільській міській раді. Перша сесія VIII скликання Тернопільської міської ради розпочалась. Присягу прийнято:)) тепер до праці!”
Роман Навроцький: “Сьогодні відбулась перша сесія новообраної Тернопільської міської ради! Хочу ще раз подякувати усім за довіру та підтримку! Разом зробимо Тернопіль європейським містом!”
 
 
Тернополяни вітають депутатів, пости набирають велику кількість вподобань. Люди очікують, що і у подальшому новообрані депутати будуть ділитись своїми депутатськими досягненнями публічно.
РА «Маркетингові технології ПБС» – увесь спектр маркетингових послуг: від ідеї – до реалізації!
Архів новин
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930