Усі новини Головна Суспільство Тернопільщина Спорт Мистецтво Хобі Новини Здоров'я Події

ІІ спартакіада серед об’єднаних громад Тернопільської області відбулась у Великих Гаях

05.10.2020 14:00
31
ІІ спартакіада серед об’єднаних громад Тернопільської області, присвячена 70-річчю фізкультурно-спортивного товариства ”Колос”, відбулась днями на стадіоні села Великі Гаї. Серед переможців команда  Великобірківської громади, яка була представлена у всіх видах програми і виборола в загальнокомандному заліку ІІ місце. Перемоги у міні турнірах здобули: волейболісти (1 місце), шахи (1 місце), шашки (2 місце), перетягування канату (2 місце), гирі (2 місце), 2 місце в змаганнях серед голів ОТГ з дартсу, настільний теніс (5 місце).
“Нам є, ким пишатися! Вітаємо спортсменів, і щиро дякуємо за гідну участь у змаганнях! – написали у соціальних мережах уболювальники з Великих Бірок, –
Бажаємо всім міцного здоров´я, великої вдачі, наполегливості, наснаги та наступних перемог.” Великобірківська селищна рада