Новини


Визначився переможець конкурсу на одну з ключових посад в Тернопільській ОДА

Визначився переможець конкурсу на вакантну посаду директора департаменту агропромислового розвитку Тернопільського обласної державної адміністрації.

АМУ подякувала головам 6 обласних державних адміністрацій за раціональний перерозподіл коштів освітньої субвенції

Уряд розпорядженням Кабінету Міністрів України від 24 жовтня 2018 року № 868-р «Про перерозподіл обсягу освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам у 2018 році» здійснив перерозподіл освітньої субвенції окремим місцевим бюджетам

У Тернополі пройде безкоштовна акція для запобігання ВІЛ

У Тернополі відбудеться акція, на якій кожен бажаючий зможе пройти тест на ВІЛ безкоштовно.

Тернополянин став чемпіоном України з вільної боротьби

Перше місце під час чемпіонату України виборов представник тернопільської комплексної дитячо-юнацької спортшколи №1 Юрій Беліченко

Степан Барна: «Жодної посади за чотири роки в Тернопільській області не продав!

Підходить до завершення календарний рік. Час робити перші підсумки. До слова ми запросили голову Тернопільської ОДА Степана Барну, який відверто розповів про роботу, політику та висловив своє ставлення до ряду непопулярних кроків з боку тернопільської влади.

На Тернопільщині після відкриття двох індустріальних парків буде створено до 5 тис. нових робочих місць – Барна

Голова ТОДА додав, що в області спостерігається чітка тенденція збільшення кількості підприємців.

Як відбуватиметься перерахунок пенсій з 1 грудня – офіційно

З 1 грудня 2018 року у зв`язку з підвищенням показників прожиткового мінімуму у відповідності до Закону України «Про Державний бюджет України на 2018 рік» та встановленням розміру прожиткового мінімуму для непрацездатних осіб в сумі 1497 грн. в області, за оперативними даними, перераховано пенсії 255 тис. осіб.

На Тернопільщині цього тижня розпочнуться тренування загонів територіальної оборони Детальніше читайте на УНІАН: https://www.unian.ua/ternopil/10354833-na-ternopilshchini-cogo-tizhnya-rozpochnutsya-trenuvannya-zagoniv-teritorialnoji-oboroni-video.html

Голова ТОДА Степан Барна підкреслив, що підстав для виникнення панічних настроїв, валютних спекуляцій чи продовольчих проблем немає.

Держенергоефективності презентувало удосконалену концепцію стимулювання енергетичної утилізації сміття в Україні

Концепцію стимулювання виробництва енергії із сміття в Україні, доопрацьовану Держенергоефективності спільно з експертами КМДА, НКРЕКП, компаній «Suez» (https://www.suez.com) і «Veolia» (https://www.veolia.com), обговорив Голова Держенергоефективності на другому круглому столі з представниками органів влади, бізнесу та експертами в Українському союзі промисловців і підприємців.

У Тернополі зaпрaцювaлa фaбрикa святого Миколaя

Фaбрику святого Миколaя відкрили у Тернополі в хрaмі святого Йосaфaтa (вул. Лучaківського 5a). Тaм прaцюють помічники Миколaя, вони вже зaпaкувaли понaд чотири тисячі пряників. Незaбaром їх продaвaтимуть у тернопільських хрaмaх.